granitebb.com
The domain granitebb.com is may be for sale. Please send an inquiry to info@first1.com

Trochę historii…

Willa Westende powstała prawdopodobnie pod koniec lat 70 XIXw. Utrzymana jest w stylu włoskiego neorenesansu. Rozpoczyna ona ciąg wspaniałych willi wybudowanych wzdłuż dawnej ulicy Falkenwalderstraβe. Dzielnica w której się znajduje nazwana była dawniej „West End” i stawiały tam swoje siedziby jedynie najzamożniejsze rody mieszczańskie.

Po dziś dzień cieszy oczy wspaniałym wystrojem detali architektonicznych elewacji, zamiłowaniem piękna jakim wykazał się nie tylko projektant ale i właściciel. Dzisiaj Willa Westende – łączy w niepowtarzalny sposób historie z harmonijnym, komfortowym i funkcjonalnym wnętrzem.

Wllla Westende znajduję sie w samym sercu miasta. Wnętrze zapewnia gościom spokój i komfort. Piękny, zadbany ogród na tyłach budynku cieszy oko w każdej porze roku zapewniając festiwal krajobrazu i kolorów. Wszystkie te walory czynią Wille Westende idealnym miejscem do organizowania konferencji, balów, wesel, chrzcin, komunii lub zwyczajnego dania sobie szansy by poczuć się po królewsku w Sali Kominkowej Willi Westende.

 

Nasza Wyśmienita kuchnia zaskoczy nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia, a po dniu wrażeń doskonale wyposażone pokoje utrzymane w nastroju pałacu zapewnią relaks i odpoczynek. Willa Westende zapewnia także parking strzeżony na 15 aut, a wszystko po to by jeszcze lepiej zadbać o gości.

W letnie dni nasz ogród zapewnia cień pod koronami drzew w otoczeniu zadbanej, bujnej zieleni która stanowi skuteczną barierę zgiełku miasta. W takim otoczeniu przyrody znaleźć można spokój w samym środku miasta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wyjątkowej restauracji – Willa Westende w Szczecinie. Połączenie klasycznego, uniwersalnego piękna zabytkowej willi oraz harmonijnego ogrodu pełnego zieleni zapewnia temu miejscu niepowtarzalny charakter. Do dyspozycji naszych Gości jest zarówno restauracja, jak i wygodne pokoje hotelowe. Dzięki temu możemy organizować zarówno imprezy firmowe czy konferencje, jak i imprezy okolicznościowe – chrzciny, komunie, a nawet wesela. Pozwalają nam na to przestronne sale konferencyjne oraz efektowne i wygodne sale weselne. Obsługując te uroczystości zapewniamy smaczny catering.

Nasza oferta jest zawsze dostosowana do indywidualnych wymagań Klientów,

co czyni z nas miejscem jedynym w swoim rodzaju.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress